Złącze tankowania WEH® TK16 CNG
TK16 CNG, najpopularniejsze na świecie złącze tankowania NGV1.
TK16 CNG jest bardzo lekki, dzięki czemu łatwy w obsłudze. Dźwignia uruchamiająca znajduje się na zintegrowanym złączu obrotowym, co ułatwia ustawienie jej w optymalnej pozycji roboczej. Kompaktowa dźwignia wymaga mniejszej siły do uruchomienia złącza.
Bezpieczeństwo
TK16 CNG zapewnia operatorowi optymalne bezpieczeństwo.
Pistolet do tankowania pozostaje podłączony do nypla do momentu, aż gaz pomiędzy zaworem wlotowym a nyplem zostanie rozprężony.
| Średnica nominalna | 8 mm |
|---|---|
| Nominalne ciśnienie (PN) | 200 bar (3000 psi) |
| Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze PS | 300 bar |
| Zakres temperatury | -40 °C do +85 °C |
| Wejście medium B1 | Gwint zewnętrzny UNF 9/16"-18, SAE J514, stożek 37° |
| Materiał | Odporność na korozję |
| Materiał uszczelniający | Odporność na działanie gazu ziemnego |
| Projekt | Ochrona termiczna z tworzywa sztucznego, recyrkulacja gazu i uchwyt ręczny z magnesem |
| Kodowanie | P30HD zgodnie z ANSI NGV1 / C200 zgodnie z ISO 14469 PN = 200 bar (3 000 psi) |
| Waga | Około 2 kg (4,41 funta) |
| Zgodność / Testy / Certyfikacje | Produkty zgodne z normą ANSI NGV1-2006 |
- Łatwa wymiana wkładu filtra
- Ochrona przeciwwstrząsowa oznaczona kolorem (200 barów / 3000 psi czarny , 250 barów / 3600 psi żółty)
- Łatwa obsługa
- Materiały wysokiej jakości
- Mechanizm blokowania szczękowego WEH®
- Niezwykle lekki -> tylko 2000 gramów
- Wyjątkowo wysokie natężenie przepływu
- Kątowa tuleja uchwytu zapewniająca ergonomiczną obsługę i optymalne prowadzenie węża
- Ochrona termiczna z tworzywa sztucznego
- Tuleja ślizgowa oznaczona kolorem (200 bar / 3000 psi czarny , 250 bar / 3600 psi żółty)
- Recyrkulacja odpowietrzonego gazu
- Złącze obrotowe WEH® EASY-TURN 360° do dźwigni uruchamiającej
- Kompatybilność z gniazdami wg norm NGV1 i ISO 14469
Złącze do szybkiego tankowania zbiorników samochodów osobowych gazem ziemnym na zasadzie samoobsługi. Pasuje do nypli WEH® zgodnych z normami NGV1 i ISO 14469.

| Oznaczenie | Typ dokumentu | Język | Typ danych | Wielkość danych |
|---|




