Złącze tankowania WEH® TK26 CNG
Złącze tankowania TK26 CNG jest bardzo lekkie, dzięki czemu łatwe w obsłudze. Zintegrowane złącze obrotowe znajduje się przy dźwigni uruchamiającej i można je łatwo ustawić w optymalnej pozycji roboczej. Kompaktowa dźwignia wymaga mniejszej siły do uruchomienia złącza.
Bezpieczeństwo
TK26 CNG zapewnia operatorowi optymalne bezpieczeństwo.
Pistolet do tankowania pozostaje podłączony do nypla do momentu, aż gaz pomiędzy zaworem wlotowym a nyplem zostanie rozprężony.
| Średnica nominalna | 12 mm |
|---|---|
| Nominalne ciśnienie (PN) | 200 bar |
| Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze PS | 300 bar |
| Zakres temperatury | -40 °C do +85 °C |
| Wejście medium B1 | Gwint zewnętrzny UNF 9/16"-18, SAE J514, stożek 37° |
| Materiał | Odporność na korozję |
| Materiał uszczelniający | Odporność na działanie gazu ziemnego |
| Projekt | Ochrona termiczna z tworzywa sztucznego i recyrkulacja gazu |
| Kodowanie | P30HD zgodnie z ANSI NGV1 / C200 zgodnie z ISO 14469 PN = 200 bar (3 000 psi) |
| Waga | Około 3,5 kg |
| Zgodność / Testy / Certyfikacje | Zgodność z ISO 14469 |
- Kodowanie dla zakresu ciśnienia / typu gazu
- Kompatybilność z gniazdami wg norm NGV1 i ISO 14469
- Łatwa obsługa
- Wysokie natężenie przepływu -> krótkie czasy napełniania
- Materiały wysokiej jakości
- Ochrona termiczna z tworzywa sztucznego
- Recyrkulacja odpowietrzonego gazu
- Niezwykle lekki -> tylko 3500 gramów
- Złącze obrotowe WEH® EASY-TURN 360° do dźwigni uruchamiającej
- Mechanizm blokowania szczękowego WEH®
- Kątowa tuleja uchwytu zapewniająca ergonomiczną obsługę i optymalne prowadzenie węża
- Tuleja ślizgowa oznaczona kolorem (200 bar / 3000 psi czarny , 250 bar / 3600 psi żółty)
Złącze do szybkiego tankowania zbiorników autobusów i pojazdów ciężarowych gazem ziemnym na zasadzie samoobsługi. Pasuje do nypli WEH® zgodnych z normami NGV1 i ISO 14469.

| Oznaczenie | Typ dokumentu | Język | Typ danych | Wielkość danych |
|---|



